Informace

JISTEBNICKÁ STONSTAV TENISOVÁ LIGA 2016 klepe na dveře!!! Vážené sportuchtivé dámy a pánové ,máte zájem o přihlášení? Neváhejte a učiňte tak ihned nebo nejpozději do 30.4. 2016 na: http://registrace.jistebnikvpohybu.cz/?page_id=4 Spolu s přihlášením zašlete vstupní poplatek na náš transparentní účet viz.: https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2200743991 Do zprávy pro příjemce uveďte: tenisová liga 2016 + své příjmení a jméno. Soutěž je otevřená, není podmíněna bydlištěm v Jistebníku. Pozvěte do ní své kamarády či známé :)

Základní info: v mužské soutěži budou vytvořeny 2 výkonnostní skupiny, které budou mít samostatnou soutěž, nejdříve ve skupinách a následovat bude klasický pavouk. Nasazení do výkonnostních skupin provedeme dle loňského umístění. Nově příchozí budou zařazeni do výkonnostně slabší skupiny. Vize je taková, že cesta nahoru pro příští ročník mezi „profíky“ vede pouze přes tu výkonnostně slabší skupinu, ze které následně ještě přesně neurčený počet tenistů postoupí pro příští rok nahoru. Vše bude záviset na počtu přihlášených. Hráči si opět budou odehrání jednotlivých zápasů domlouvat spolu. Preferujeme odehrání zápasů na jistebnickém kurtu u Filipců, ale nic nebrání tomu, odehrát zápas jinde. Ženy zřejmě budou hrát v 12 skupině, rozhodneme se až dle počtu zájemkyň :)

Losování soutěže proběhne v prostorách restaurace Na hřišti v neděli 1.5.2016 v 19.00 a to po fotbalovém utkání Jistebník – Kateřinice. Ředitelem soutěže je Martin Krutil.

Jako závěrečnou zářiovou jednodenní akci plánujeme turnaj v losovaných čtyřhrách.

Takže SPORTU ZDAR A v tomto případě TENISU zvláště!!! :)

Vstupní poplatek činí 100kč.